NENÍ ČAS NA BOLEST


Není čas na bolest
Jan Kohout – masér chiropraktik s 20 letou praxí v lázních, s akreditací Ministerstva zdravotnictví ČR
Ošetřil jsem více než 60 000 pacientů.

 

 

Moje práce je zaměřena nejen na tělo, ale i duši. Pracuji s psychosomatickými příčinami bolestí.

Diagnostika a odhalení poruch pohybového aparátu.

Celková korekce páteře s pomocí odstranění jak jednotlivých bloků v segmentu, tak i dovedení páteře do hypermobilního stavu.

Pracuji vlastními postupy a metodou manipulace a mobilizace páteře. Používám také myofasciální terapii, hloubkovou bodovou masáž, akupunkturu, baňkování, moxování  a mnohé jiné metody.

Moje terapie je účinná především při bolestech zad, ramen, šíje, končetin, migrén, pískání v uších, panické a depresivní stavy, nedostatečné dýchání a strachu.

Používám komplex osvědčených metod zaměřených na celkovou optimalizaci zdraví. S pomocí různých technik pracuji s celým tělem a působím na více rovinách za účelem harmonizace stavu. Můj přístup pomáhá udržet vlastní samoregulační a ochranný systém na co nejefektivnější úrovniAdekvátní terapie poruch pohybové soustavy dává možnost vyrovnat se také s problémy psychického rázu.

 

 

 

Objednávky na tel.  777 56 31 43

Adresa: Brno, Černopolní 5, 602 00

http://kohout-maser.webnode.cz

 

Chiropraxe je léčení rukama.

Jde o terapeutickou metodu, která vychází z jednoduchého principu, a totiž že v těle existuje přirozený systém, usilující o nastolení celkové rovnováhy. Bolesti hlavy, zad, svaly ve špatném stavu - to vše můžeme svěřit do rukou chiropraktiků.

Odchylné postavení kloubů a páteřních obratlů nebo poškození svalů, to jsou dva nejčastější důvody, kdy se pacienta ujímá odborník, který léčí rukama.

Víte, jak je tato léčebná metoda stará? Vytvořil ji Daniel Palmer v 90. letech 19. století ve Spojených státech amerických. Palmer byl léčitel samouk, který hledal cesty, jak zmírnit bolesti bez podávání léků. Za řadou nepříjemných bolestí totiž stojí vzájemně špatná poloha jednotlivých obratlů. 

Nebylo to samozřejmě poprvé, kdy se někdo snažil o mechanické napravení páteře, což mělo vést k úlevě při bolesti. Byl to však Daniel Palmer, kdo hledal vzájemné souvislosti mezi celkovým stavem organizmu a nervovým systémem. 

Pokud se obratel vychýlí ze své původní správné polohy a začne tlačit na míšní nervy, objeví se potíže nejčastěji v podobě bolesti, která signalizuje narušení přenosu nervových signálů. Chiropraktik se v první řadě snaží posílit funkci vazů, které mají za úkol udržet pružný a výkonný stav kloubů.

Nejčastějšími klienty v ordinacích chiropraktiků bývají lidé s bolestí páteře, zejména s nepříjemnou bolestí v kříži. Přitom bolesti páteře mohou vyvolat potíže, které se vůbec tam, kde vznikly, nemusí projevovat. Bolesti vystřelují do hlavy, do končetin, do břišní krajiny. Najít kořeny těchto zdravotních problémů nemusí být zpočátku vůbec snadné.

Bolesti hlavy, to je, jak se ukazuje, další velmi rozšířená „civilizační choroba“. Špatně sedíme, neumíme odpočívat, přetěžujeme kosterní aparát, necvičíme a nedokážeme relaxovat a uvolnit se: výsledkem jsou bolesti hlavy, kdy často ani specialisté nevědí přesně, proč se tyto potíže se železnou pravidelností opakují. Na páteř se často svede kdeco, i bolesti hlavy. 

Kdo nemá páteř v pořádku, může těmito bolestmi trpět mnohem častěji. Na vině jsou často napjaté a přetížené svaly na krku – právě těchto problémů vás může zkušený chiropraktik během několika návštěv zbavit. Pokud k tomu přidáte změnu životního stylu, zařadíte cvičení, relaxaci a pokusíte se odbourat stres, jste na dobré cestě se s těmito bolestmi vypořádat natrvalo.

Věk pacientů není nijak omezen, chiropraxi lze aplikovat jak u dětí, tak u dospělých nebo seniorů. Spíše než na věku záleží na celkovém zdravotním stavu. 

 

SLUŽBY A CENÍK OD ZÁŘÍ 2016

Vyšetření

Masáž léčebná

 Hloubková manuální bodová masáž – odstranění spazmů a trigger pointů

Chiropraxe manuální – odstranění kloubních blokád páteře atd.

Ošetření trigger pointů vibračním přístrojem (USA) – vysoko rychlostní perkusní přístroj

Ošetření přístrojem na aktivaci páteře (USA) - Vyzkoušejte efektivní a přírodní zdravotní péči pomocí chiropraktických přístrojů.

Trpíte-li některým z následujících problémů, může vám pomoci chiropraktické vyšetření a péče, pomocí impulsního napravovacího přístroje:

-       bolest v dolní časti zad

-       bolest vystřelující do končetin

-       problémy s ploténkami

-       bolest v kyčli, koleni nebo v chodidle

-       bolest v krční oblasti

-       bolesti hlavy

-       zranění při prudkém pohybu

-       bolest v rameni, paži a zápěstí

-       syndrom karpálního (zápěstního) tunelu

-       skolióza

-       únava

-       zatuhnutí svalů a bolestivost

-       a další

-       Váš chiropraktik a tisíce dalších lékařů v USA už používají impulsní napravovací přístroj při péči o své pacienty. Toto zařízení, které je patentováno a registrováno FDA, bylo speciálně vyvinuto pro jemné a precizní napravování kloubů páteře a končetin, pro úlevu od bolesti a nápravu funkce. Impulsní napravovací přístroj je řízený mikropočítačem, produkující kontrolovanou sílu, kterou chiropraktikové mohou využít k péči o různé části těla.

 

Ošetření přístrojem Frekvenčním masážním přístrojem TENS

 

Pohovor s psychosomatickými pacienty

Cena za vše 1200 Kč

Provádí – masér chiropraktik Jan Kohout Tel: 777 563143

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno,Masér Brno