PROVOZOVNA NA ČERNOPOLNÍ 5, BRNO

איינער וואס רעדט מיט יוזל משיח

MASÉR PRAKTIK  JAN KOHOUT

Narozen v Brně

Od svých osmnácti let se věnuje studiu manuální léčby. Za třicet tři let své praxe, dosáhnul vynikajících výsledků v oblasti současných i alternativních přístupů léčby pohybového aparátu. Vytvořil vlastní postupy při léčbě pohybového aparátu. Do dnešní doby ošetřil více jak 75 000 pacientů. Do konce roku 2011 pracoval v brněnských lázních na ulici Kopečná. Od 12.1. 2012 Nová soukromá praxe v Brně na ulici černopolní 5.

 

Jan Kohout je autorem knihy 

Není čas na bolest

Chiropraxe - Masáže 

Tato kniha je určená jak pacientům, tak ošetřujícím masérům. Jde o alternativní pohled na léčbu pohybového ústrojí s důrazem na léčbné masáže, chiropraxi a psychosomatiku. Autor se snaží v knize zdůraznit duchovní rozměr chápání přístupu k léčbě pacienta. 

Autor: © Jan Kohout 

© grafika, sazba, obálka Jindřich Pachta

Knihu lze zakoupit v Nakladatelsví LYNX

mujweb.cz/nakladatellynx/publikace.html

DÁREK PRO VÁS
Zdarma si můžete stáhnout moji audio knihu.
NENÍ ČAS NA BOLEST
Namluvila ji moje dcera Kristýna Kohoutová
https://uloz.to/!yAzVez3NEaZu/audio-knika-mp4

uloz.to/!toLValgZlPba/neni-cas-na-bolest-audio-knika-mp3-mp3

 

 

K jeho zákazníkům patří mnoho významných osobností jako například:

 

Japonská baletka Národního divadla Brno.

AKI NISHIO

     

 
Danny Williams (boxer)
narozený 13. července 1973
Danny si ke své přípravě vybral soukromou rehabilitaci Petr Kohout 
Měl jsem možnost tohoto boxera připravovat před zápasem v Boby Centru Brno 26.6. 2015
Anglický profesionální boxer, který knokautoval a zvítězil nad Mike Tysonem v červenci 2004.
Danny Williams boxoval jen jednou rukou, přesto třikrát knokautoval soupeře
Danny Williams je slavný anglický boxer, který úspěšně změřil síly například s legendárním Mikem Tysonem. Jeho zápas s Britem Markem Potterem z roku 2007 o mistra těžké váhy Commonwealthu vstoupil do dějin boxu. V šestém kole Williamsovi vyskočilo rameno z kloubu. Jeho ruka bezvládně visela podél těla, musel cítit velkou bolest, přesto dokázal svého soupeře poslat třikrát k zemi a zápas vyhrát

 

 

Pan režisér Rudolf Chudoba ( např.Manéž Boleslava Polívky)

RUDOLF CHUDOBA (1948, Československo)
Od roku 1957 žije v Brně. Vystudoval pražskou FAMU. Jako nezávislý scenárista a režisér dokumentárních filmů zaměřených zvláště na hudební tematiku spolupracuje s Českou televizí, hudebními archívy a společnostmi. Nositel ceny Pierot za rok 1995 a 1999, kterou uděluje FITES.

 

Malířka Natálie Žampach Kohlmunzerová

www.b-tv.cz/videogallery/vlna-1048-b/?random=33

 

MISTRYNĚ SVĚTA VĚRA ČERNÁ

www.invarena.cz/?p=4281

Anita Glosová - baletka NÁRODNÍHO DIVADLA

 

Jurij Gorbunov Cena Thálie 2005

   Národní divadlo Brno

Pan Berousek - Cirkus Alex 

CIRKUS ALEX JUNIOR 
PAN BEROUSEK MĚ POŽÁDAL, JESTLI BYCH SE NECHTĚL STARAT O NĚJ A JEHO ZAMĚSTNANCE. RÁD JSEM TO PŘIJAL.

MOJE ÚŽASNÁ PACIENTKA ŠÁRKA DÝROVÁ

www.sportovnilisty.cz/zapamatujte-si-jmeno-atletky-sarky-machackove-ktera-dalsi-uspechy-v-cili-sklidi-jako-dyrova/

 

 

HEREC KAREL ŠKARKA

www.skarka.estranky.cz/fotoalbum/jesus-christ-superstar/

 

 

prof. RNDr. Dalibor Povolný, CSc., univerzitní profesor biologie

 

 

  https://brno.idnes.cz/Brno-zpravy.aspx?c=A080830_1037449_brno_atk

 

Doc. MUDr. Vít Unzeitig, CSc.

www.unzeitig.info/

 

Pan Dušan Tomek přední český léčitel akupunkturista

 

 MUDr. Umlauf, CSc. primář odb. ambulance pro akupunktůru a přidružené obory. MUDr. Umlauf,  již zemřel.

 

 Mudr.  Pavel Kopřiva    

 

 

 

Herec a muzikant Tomáš Kočko

https://www.youtube.com/watch?v=Z4UGLgaOTX8

 

 

Lidový léčitel pan Kuneš

 

 

 

 

Lubomír Mareček

 

V brněnské redakci MF DNES působí jako kulturní redaktor už více než deset let. Absolvent oboru historie-bohemistika na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity ještě předtím pracoval v Brněnském večerníku a posléze v Lidových novinách. Sleduje veškeré kulturní dění na jižní Moravě, nejvíce však tíhne k činohernímu divadlu, které reflektuje jako publicista a recenzent. Je autorem knihy Filmové kralování Bolka Polívky.

 

Akademický malíř Pavel Pardy

 

 

P. ThLic. Marek Kozák, kaplan  od roku 2011-doposud

Narodil se 19.1.1973 na Čeladné okres Frýdek Místek. Pochází ze Suchdolu nad Odrou. Vyučil se autoelektrikářem v Ostravě. Po pětileté praxi nastoupil v roce 1995 do Teologického konviktu v Litoměřicích. Teologické studium ukončil na Papežské Lateránské univerzitě v Říme v roce 2002. Kněžské svěcení přijal 26.6.2003 v katedrále Božského Spasitele v Ostravě. Po vysvěcení působil tři roky jako kaplan v Havířově. Od roku 2006 – 2009 studoval biblistiku na Papežské Gregoriánské univerzitě a v Jeruzalémě. Po návratu do republiky byl dva roky administrátorem ve Spálově. Od 1.7.2011 je ustanoven kaplanem v Hati, kde působí doposud.

 

Spisovatel, průvodce v Izraeli: P. ThLic. Marek Kozák

Při věnování své knihy

 

 

 

Petra Urbánková 

 

https://petraurbankova.cz/fotogalerie/clanek-v-casopise-svet-kulturistiky

https://www.petraurbankova.cz/o-mne/uspechy

2014

 

Olympia Amateur Europe - women physique 8. místo
Mistrovství Evropy 4. místo
Mistrovství ČR + absolutní vítězka 1. místo

2013

 

Mistrovství Evropy 2. místo
Mistrovství ČR - kulturistika smíšené páry 1. místo
Mistrovství ČR + absolutní vítězka 1. místo
Mistrovství Moravy a Slezska + absolutní vítězka 1. místo

2012

 

Arnold Classic Amateur Europe 11. místo
Mistrovství světa 6. místo
Grand Prix Fitness Vyškov 1. místo

2011

 

Grand Prix Opava 7. místo
Mistrovství světa 5. místo
Grand Prix Fitness Vyškov 1. místo

2010

 

Mistrovství světa 16. místo
Grand Prix Fitness Vyškov 5. místo
Mistrovství České Republiky 1. místo
Mistrovství Moravy 2. místo

2009

 

Grand Prix Opava 6. místo
Grand Prix Šurany 4. místo
Grand Prix Fitness Vyškov 4. místo
Mistrovství České Republiky 5. místo
Mistrovství Moravy 3. místo

Osobní fitness trenér 

Trenérská škola: PaedDr. Vladimír Kolouch, Ph.D.
Osvědčení: instruktor fitness, trenér Power Plate
Mistryně České Republiky v bodyfitness 2010
Účastnice mistrovství světa v Mexiku 2010
Spolupráce s dietetickou potravinou Smacker

 

SPISOVATEL ROMAN TROJÁK

Při věnování své knihy.

Vědec a spisovatel doc. RNDr. Eduard KejnovskýCSc.

Horská rozjímání

Co je smyslem našeho života? Je důležitější cíl anebo cesta k němu? Dělá nás bohatství šťastnějšími? Kniha brněnského genetika Eduarda Kejnovského nabízí zamyšlení nad otázkami, které si během života klade každý - o úloze lásky, víry, přátelství, důležitosti dětství, významu rituálů, plynutí času nebo o omezenosti našeho poznání.
Autor zvolil čtivou formu krátkých esejů a prezentuje své myšlenky na pozadí putování horami Evropy, divočinou Skandinávie nebo přírodou Ruska. Eseje nabízejí zajímavé přesahy do genetiky, historie či astronomie.

 

ADÉLA KNAPOVÁ SPISOVATELKA A REPORTÉRKA ČASOPISU REFLEX.

ONDŘEJ SVOBODA - UMĚLECKÝ KOVÁŘ

www.ondrejsvoboda.com/

 

Dlouholetý reprezentant Viktor Hell

kulturistika.ronnie.cz/c-5491-10-otazek-pro-viktora-hella.html

www.nopain-nogain.cz/93-viktor-hell-interview-i-cast.php

 

Výsledky Viktora Hella v soutěžích v kulturistice

  • Mistrovství Jižní Moravy 2003 - 1. místo v kategorii do 90 kg a absolutní vítěz soutěže Mistrovství Moravy a Slezska 2003 - 2. místo v kategorii do 90 kg 
  • Mistrovství ČR 2003 - 3. místo v kategorii do 90 kg 
  • Mistrovství Jižní Moravy 2004 – 2. místo v kategorii do 90 kg 
  • Mistrovství Moravy a Slezska 2004 - 2. místo v kategorii do 90 kg 
  • Mistrovství ČR 2004 - 3. místo v kategorií do 90 kg 
  • Mistrovství světa MASTERS 2004 - 5. místo bez rozdílu vah 
  • Mistrovství Moravy a Slezska 2005 - 2. místo v kategorii do 90 kg 
  • Mistrovství Severní Moravy 2005 - 2. místo v kategorii nad 90 kg 
  • Mistrovství ČR 2005 - 2. místo v kategorii do 90 kg 
  • Mistrovství světa MASTERS 2006 - 4. místo 
  • Mistrovství světa MASTERS 2007 - 4. místo v kategorii do 90 kg
  • www.allstars-cz.com/language/de-DE/Foto-galerie-Allstars/Kulturiste-CR/AlbumID/910-1425.asp

 

 

 

Definice zdraví

 

George Vithoulkas byl první, kdo vyjádřil bezchybnou definici zdraví:

„Zdraví je bezbolestný stav na fyzické úrovni, který zajišťuje pocit dobré tělesné pohody; na emocionální úrovni absenci tužeb a vášní, což vede k vyrovnanému, klidnému a k pokojnému kreativnímu stavu; na mentální úrovni k osvobození od sobectví a egoismu, jehož výsledkem je Dobro.“

Dokonale zdravá osoba je LÁSKYPLNÁ 

Herec Dominick Benedikt

RECENZE

14.3. 2021
100% spokojenost. Po cca 10ti letech boxu jsem si vypěstoval dosti nepěknou blokaci krční páteře, která se po jednom tréninku zhoršila tak, že se mi rozjel silný tinnitus a závratě (motání hlavy). Po 3/4 roce beznaděje, kdy jsem vyzkoušel všemožné cvičení a návštěvy různých neurologů a jiných doktorů jsem se rozhodl navštívit pana Kohouta, který mě de facto za první sezení dal dohromady. "Ponahazoval" vše tam, kde má být a o zbytek se již stará příroda.
Touto cestou chci ještě jednou moc poděkovat.

 

Nechte se pohladit !

Jiří Krytinář | 25.11.2009

Jsem malé postavy a dost často jezdím do lázní,protože mám potíže s pohybovým aparátem,je mi vždy po masážích lépe.Sám se snažím léčit energii ,z tohoto pana masérra vyzařuje velmi dobrá energie jež je k léčení nutná! Doporučiji jeho masáže!

Re: Nechte se pohladit !

Jan Kohout | 25.11.2009

Pane Krytináři, děkuji.

Výborný článek

Aja | 20.11.2009

Naprosto s tebou souhlasim ... v kazdem slove,co jsi napsal je pravda

Vazim si toho, ze nekdo vidi masaze stejnyma ocima jako ja.... dekuji ti za to... kez je nas vic

***

Jenom se z něho....

Petr | 20.11.2009

Jenom se z něho....

díky

Lenka | 11.08.2009

Mohu doporučit, pana Kohouta z Brněnských lázní na Kopečné ulici. Je to masér výmečných schopností. Měla jsem půl roku migrény a rozostřené vidění. Po jedné masáži a zvláštních technikách mě zachránil. Mačkal mě na různých místech a ve mě praskal jeden kloub za druhým. A navíc je to skromný chlap. Lenka

 
 

Re: díky

Karel | 12.08.2009

Ahoj, za Honzou Kohoutem chodím pravidelně. Je to výborný chiropraktik. Jsem lékař a jeho práci mohu jen doporučit. Karel

Diskusní téma: Úvodní stránka

Děkujeme

Kadlec | 19.09.2019

Pana Kohouta mohu všem vřele doporučit. Pokud máme s manželkou nějaký, a to jakýkoliv, zdravotní problém, tak nám jeho masáž vždy spolehlivě pomůže. Chodíme k němu celá naše rodina, je prostě perfektní a nikoho lepšího neznáme !!!! Výsledky jeho práce hovoří za vše. Mnohokrát mu děkujeme !!!

Děkuji

Kateřina | 18.11.2016

Tento člověk má kouzelné ruce. Už jsem vše vzdávala a právě on mi dal po několika letech obrovskou naději , kterou jsem už necítila.Už první návštěva přinesla obrovskou úlevu. DĚKUJI.

Dr. Kouzelník

Ladislav Z. | 20.10.2016

Infarktové stavy, mžitky před očima, brnění rukou, nemožnost pohnout a otočit hlavou, nemožnost sportovat...

tohoto všeho mě pan Dr. Kohout hravě zbavil a mohu se nadále věnovat závodnímu judu, sportu a ostatním aktivitám. Velký profesionál s obrovskou praxí!!!

Mohu jedině doporučit.

Mnohokrát děkuji!!!

Re: Dr. Kouzelník

Jan Kohout | 29.11.2016

Děkuji, nejsem Dr. :-)

Děkuji

Kadlecová | 13.01.2016

Milí pánové,po mé včerejší návštěvě u vás mám záda jako dvacítka,byť se mi blíží sedmdesátka...Těším se na další vylepšení při další návštěvě. S pozdravem Kadlecová.

Re: Děkuji

Kadlecová | 23.01.2016

Pánové milí,po druhé návštěvě se cítím zase lépe a mám úplně jinou chuť do života...Jsem moc ráda,že jsem objevila opravdové profesionály,kterým mohu bez obav svěřit své tělo.

דיין פאַרבינדן איז געטלעך

Katerina | 04.07.2013

Krásný den všem,pro mě o to víc krásnější,že jsem se po několika letech mohla vyspat bez sténání bolestí při neopatrných pohybech ve spánku.Děkuji Vám pane masére Kohoute za vaše božské ruce a jejich um,jímž jste byl obdařen,přesně víte kam sáhnout,jak přitlačit,vaše vnímavost je až nadpřirozená .Jste rozhodně nejlepší kvalifikovaný chiropraktik v oboru.Ještě nikdo mi nepomohl tak jako vy.Hluboké díky Vám.

Poděkování

Blanka Fialová | 27.06.2013

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Kohoutovi za vynikajicí a velmi odbotný přístup. Jeden z mála, který komplexně řeší duši i tělo a snaží se velmi citlivě uvést vše do souladu. Velmi náročná a obětavá práce , kterou bez lásky by nemohl provádět tak kouzelně a s takovými výsledky o) Hodně sil a lásky posílám pane Kohout a pevné zdraví. Velmi ráda se vždy budu vracet .Všem doporučuji .

Re: Poděkování

Jan Kohout | 27.08.2013

Děkuji. Jan

 
 

Velmi děkuji

Dana Moravcova | 20.05.2013

Velmi děkuji společně s manželem za Vaši ochotu a nasazení. Máte zlaté ruce a velké srdce. Svět by potřeboval takových lidí jako jste Vy víc. Ještě jednou srdečné díky!

Re: Velmi děkuji

Alois Říha | 21.05.2013

Dnes jsem byl u p.maséra Kohouta,cítím se velmi dobře a těším se na další masáž.Určitě doporučuji,určitě se vyzná a dělá svou práci velmi kvalifikovaně.

 

Lenka Klímová

Lenka | 24.08.2012

Dobrý den,

byla jsem u Vás minulý týden ve středu poprve na masáži
a slíbila jsem, že dám vědět, jaký měla účinek.

Řekla bych, že zafungovala úžasně. Bolesti v bederní oblasti
jsou úplně pryč, noha funguje mnohem lépe, některé pohyby,
které se nedaly udělat opět jdou. Jen ve čtvrtek večer při
neopatrném
odrazu přes špičku mě hodně píchlo zvenku pod kolenem a noha opět
téměř nefungovala, noc byla hodně nepřjemná, ale přes den
jsem to opatrně rozchodila, bolesti do
zad se nevrátily, jen mi občas dělá problém prudší pohyb nebo došlap

na nerovný terén a cítím tlak v lýtku. Tak uvidím, jak se to do
příští návštěvy
vyvine.

Cítím se skutečně mnohem lépe než před masáží, takže i touto cestou
děkuji za pomoc.

Lenka Klímová

Re: Lenka Klímová

simon | 03.10.2012

pana kohouta znnám doporučuji masáže nejméně dvě za týden a bude to v pořádku

Díky

Soňa | 24.08.2012

Dobry den pan Kohout..urcite si ma budete pamat,som z Bratilsavy a chodila som k Vam kvoli krku,bol u vas aj moj muz aj moja mamina..Momentalne som vo Svajciarsku a sice nemam problemy s krkom a chrbtom ale zacali ma palit dolne koncatiny akokeby zily ale bola som na vysetreniach a ze zily su v poriadku tak som isla na jednu masaz thajke a a ona ma masirovala takym sposobom ze velmi silno tlacila na rozne body a strasne to bolelo...a v ten vecer som mala strasne bolesti v nohe pravej od panvy az dole a cela noha mi odvtedy trpne presne odtial kde mi to tlacila...bola som aj na pohotovosti a brali mi aj krv apozeral ma neurolog a ze mam vsade rovnaku citlivost aj krv v poriadku aj zily..ze mi musela nieco potlacit ze asi nerv..chcem sa Vas opytat ci si myslite ze by ste mi vedel pomoct ..lebo ste mi uz raz pomohol tiez som mala silne bolesti co mi ten ortoped napichol sedaci nerv...Jednoducho som zistila ze nieje maser ako maser a veru uz na masaz neznamej osobe nechcem ist..lebo zistujem ze vedia viac uskodit ako pomoct..:(((za take dva tyzdne by som prisla na otocku domov na tri dni rada by som Vas navstivila ak by to bolo mozne a vedel by ste mi pomoct..okolo 6.seprembra by sme prisli..datum by som Vam upresnila..ja do roboty teraz nechodim kedze nevladzem s nohou ale podla mojho muza ako by mu dali voolno..Ste jediny komu doverum,tak mi prosim dajte vediet ci by ste sa na mna pozrel a skusil to..Dakujem s pozdravom Sona Polackova

Děkuji

Olga | 16.04.2012

Dobré ráno,
včera jsem u Vás byla v mírně skeptickém rozpoložení na masáži,zbytek dne byl pro mne poněkud bizarní zkušenost, ale dnes v noci jsme se po měsíci téměř normálně vyspala, a ráno se probudila s výraznou úlevou. Pokud mi záda vydrží alespoň v tomhle stavu, tak jste udělal zázrak . Děkuju, Olga

Díky

Zdenka | 05.02.2012

Dobrý večer,
děkuji za optání a musím říct, že díky Vám, když jste mě před dvěma roky doslova vrátil do běžného života tím, že jste mne zcela zbavil nepříjemných bolestí zad,cítím se, v rámci možností, pohodově a skvěle. Doslova na vás nedám dopustit, protože to, co jste v poměrně krátkém čase dokázal, bylo pro mne jako malý zázrak - už mne nebolela záda!
Pokaždé, když jsem od Vás po masáži odcházela, jsem se celou cestu až domů usmívala a cítila jsem se jak znovuzrozená.
Od té doby ze zády problém nemám. Díky tomu se mi podařilo dostat se zpět na svou původní váhu a svět je fakt hned radostnější.
Opravdu je Vaše činnost masérské umění přinášející úlevu a novou radost do života. A za to Vám patří mé neskonalé děkuji! Zdenka

Díky

Petra | 28.11.2011

Za panem Kohoutem také nějakou dobu chodím a jsou vidět výsledky což se o jiných masérech říci rozhodně nedá!!!!

Re: Díky

Jan Kohout | 20.12.2011

:-*

 
 

Kohout je kouzelnik

Vladimir Kolesa | 04.11.2011

Za panem Kohoutem jezdim obcas,a po jeho masazich se citim jak znovuzrozenej,jinak je to u me borec s kterym si u masaze dobre pokecam. Mohu je vrele doporucit.Kolesa

Re: Kohout je kouzelnik

Jan Kohout | 10.11.2011

:-) Díky

Nechte se pohladit !

Jiří Krytinář | 25.11.2009

Jsem malé postavy a dost často jezdím do lázní,protože mám potíže s pohybovým aparátem,je mi vždy po masážích lépe.Sám se snažím léčit energii ,z tohoto pana masérra vyzařuje velmi dobrá energie jež je k léčení nutná! Doporučiji jeho masáže!

Re: Nechte se pohladit !

Jan Kohout | 25.11.2009

Pane Krytináři, děkuji.

Výborný článek

Aja | 20.11.2009

Naprosto s tebou souhlasim ... v kazdem slove,co jsi napsal je pravda

Vazim si toho, ze nekdo vidi masaze stejnyma ocima jako ja.... dekuji ti za to... kez je nas vic

***

Jenom se z něho....

Petr | 20.11.2009

Jenom se z něho....

díky

Lenka | 11.08.2009

Mohu doporučit, pana Kohouta z Brněnských lázní na Kopečné ulici. Je to masér výmečných schopností. Měla jsem půl roku migrény a rozostřené vidění. Po jedné masáži a zvláštních technikách mě zachránil. Mačkal mě na různých místech a ve mě praskal jeden kloub za druhým. A navíc je to skromný chlap. Lenka

 
 

Re: díky

Karel | 12.08.2009

Ahoj, za Honzou Kohoutem chodím pravidelně. Je to výborný chiropraktik. Jsem lékař a jeho práci mohu jen doporučit. Karel