"Zamrzlé rameno" se dává do pohybu. Děkuji, že jsem Vás vyhledal, napomohlo mně vyhledání na netu jednoho hesla - a už jsem šupajdil na ten správný maserský stůl, pod šikovné ruce. Jindřich
"}" href="https://www.facebook.com/MaserChiropraktikJanKohout?hc_location=stream#" id=".reactRoot[7528170]" role="button" style="color: rgb(109, 132, 180); cursor: pointer; text-decoration: none;" title="To se mi líbí">To se mi líbí ·  · Před 4 minutami
 •  
 •  

 

 

Nejnovější příspěvky ostatních

 
 

 

 

 

 

Dobrý večer, 
děkuji za optání a musím říct, že díky Vám, když jste mě před dvěma roky doslova vrátil do běžného života tím, že jste mne zcela zbavil nepříjemných bolestí zad,cítím se, v rámci možností, pohodově a skvěle. Doslova na vás nedám dopustit, protože to, co jste v poměrně krátkém čase dokázal, bylo pro mne jako malý zázrak - už mne nebolela záda! :75: 
Pokaždé, když jsem od Vás po masáži odcházela, jsem se celou cestu až domů usmívala a cítila jsem se jak znovuzrozená. 
Od té doby ze zády problém nemám. Díky tomu se mi podařilo dostat se zpět na svou původní váhu a svět je fakt hned radostnější. 
Opravdu je Vaše činnost masérské umění přinášející úlevu a novou radost do života. A za to Vám patří mé neskonalé děkuji! Zdenka 

Příspěvky z diskuzí

 

 

Děkuji vám za odkaz na vaše stránky a hlavně za to,že se na nich stále něco děje.V půlce ledna se zůčastním kurzu baňkování.Už dlouho se na ně chystám a tak jsem ráda,za tu teorii,kterou jsem od vás mohla načerpat.Dovolte,ale abych poopravila vaše smýšlení o medové masáži.Medová masáž má kořeny na východě a je to velmi účinná detoxikační technika.Med postahuje plísně a toxiny usazené v orgánech a střevech.Není to nějaké šmrdlání a hlazení po zádech,ale intenzivní uvolňování podkoží(technika pumpování) a prohřátí svalů na zádech(med se používá teplý).A pokud k vám někdo chodí častěji,je dobře,když mu můžete poskytnout i tuto možnost regenerace.

 

 

Jste velice milá a já Vám děkuji za návštěvu svých stránek. Co se týče medové masáže, nic proti. Já jsem masér zaměřený na manuální léčbu a tady tyhle procedúry moc neberu. Mým cílem je pomoci od bolesti a nejlépe, odstranit příčinu potíží pacienta a to všechno pokud možno rychle. To co provozují kolegové je jejich věc. Na mě je to příliš povyku pro nejistý výsledek. To není v medu, ale v lidech, než by se něčemu učili, tak hledají něco snadného. Proč myslíte, že je hodně různých léčitelů, co pracují s energií a málo třeba akupunkturistů. Protože tvrdit, že léčím energií mohu po přečtení jedné knížky. Obhájit si ovšem nějaké tvrzení u akupunktury, to je složité, nevíte komu co tvrdíte. Co se týče detoxikace organizmu, to je velký oříšek. Když připustím jistou úlohu medu při detoxikaci zvenčí, tedy přes kůži. Je to technika jistě dlouhodobá a jedna z celé škály procedúr vedoucí k očistě organizmu. Mně na těhle různých technikách vadí, že jsou vždy účelově vytrženy z nějakého léčebného systému např. ajurvedy a jsou vyučovány prakticky nabízeny jako samostaná technika a to se týká i akupunktury. Bez diagnostiky, diety, bylinek, cvičení, hudby, barev, vůní, duchovního rozměru atd. jsou to jen nástroje komerčního zneužívání. Je to jen otázka rozumu a poznání. Člověk je součástí přírody. Celá příroda patří jemu a on patří přírodě. Doufám že jsem nikoho neurazil.
masér Jan Kohout

 

 

 

 

Bolí Manipulace - chiropraxe?

 


Nejsou jen manipulace, ale také mobilizace.
Odstranění blokád na páteři vypadá někdy drasticky,ale v žádném případě nesmí bolet a taky nebolí! Lehoučké dva tři pohyby a při výdechu lehké a spásné křup. Je mnoho technik a provedení, ale dobře připravená a provedená manipulace, musí být balet. Já většinou dělám uvolnění blokády, během masáže aniž by to pacient do předu věděl. Výsledky jsou pro ně na tolik šokující, že se vrací a chtějí to opakovat kdykoliv je něco bolí.To samozdřejmě není vždy možné. Tak žádný strach.Je jasné,že tyto techniky má provádět odborník, nejlépe lékař.Přesto,že jsem zastáncem tvrdší masáže, tam kde je zapotřebí.Tak u manipulací a mobilizací jsem příznivcem velmi jemného a nenásilného pohybu. Jakoby tělu nabýdnu tu krajní polohu, a ono rádo příjme přirozené postavení obratlů. No a když to nejde? Tak uvolňujem a zase příště.

 masér Jan kohout

 

 

Super přístup - máte velkou pochvalu a pomyslnou sladkou :35: na šikovné ruce.
Moc hezky a lidsky popisujete práci Maséra na svém profilu, je z toho fakt cítit, že víte, o čem píšete. :15: Škoda jen, že jste aaaž tak daleko, Brno mám trochu z ruky. Vždycky mám velkou radost, když vidím, že se nám lidskost v jakékoli sféře života nevytrácí. No a komu nesvítí na palubce nějaká ta kontrolka.., tak ať se propadnu do západního Německa :4:Přeju hodně spokojených klientů. J.

Zprávy
 
  • Moc vás obdivuju a díky vám dělám a učím se stale nové věci, duši si musí lečit každý sám, je třeba pomoct ..

  • Mnohokrát Vám děkuji. Jan

  • Vaše stranky sleduji od ledna 2012,došla sem na ně nahodou když jsem se rozhodla udělat si kurz .V dubnu 2012 jsem si kurz udělala. vždycky mně lakalo pomáhat lidem. Vaše stranky jako kdybych v nich poznala sama sebe.Každé tělo to je příběh.Lidi se ke mně vrací to mně nabijí.Taky psychicky si u mně odpočinou.někdy i ten pocit ,že se o vás stará a vyslechnem jejich trable .Vaše stranky a odkazy no super.Pořád se mám co učit a každý članek mně dá něco nového a taky jsem zastancem toho že mnoho bolesti zad je psychického původu .

  • Díky vašim radam jsem to co jsem a chci umnět víc S pozdravem Zdeňka:-)

  • Jste velice milá a hodná žena, přeji Vám hodně úspěchů v životě i práci. Stačí být prostě normální. Jan Kohout

 • Před 7 hodinami
  Zdeňka Zemánková
  • Dobrý večer,zase jsem procházela vaše stránky,je to podivující ale tolik se s vámi shoduji že masaž se musí dělat s láskou .vždycky jsem chtěla být zdr. sestrou a starat se o lidi a pomahat jim.splnilo se mi to áž ted kdy pomáham lidem ulevit od bolesti zad a zatuhlých svalech v neposlední řadě i tím že při mastění vyslechnu tolik starostí a trapení a velice mně těší že mi lidi důvěřují a radi se ke mně vrací. Ale to všechno poznání jsem pochytila z vašich stranek .Nejenom tělo bolí ale i duše ...pak provedená masaž a ulevení si od starostí to je terapie moc vám děkuji zdeńka Zemánková

  • To já děkuji Vám. 

 •